Informační zpravodaj Společenství obcí Podkrkonoší poprvé elektronicky.

Typ: ostatní
V průběhu měsíce dubna se na webových stránkách členských obcí Společenství obcí Podkrkonoší objeví v pořadí třetí číslo informačního Zpravodaje Společenství obcí Podkrkonoší, poprvé však pouze v elektronické podobě.

Informační zpravodaj Společenství obcí Podkrkonoší poprvé elektronicky (PDF).

V průběhu měsíce dubna se na webových stránkách členských obcí Společenství obcí Podkrkonoší objeví v pořadí třetí číslo informačního Zpravodaje Společenství obcí Podkrkonoší, poprvé však pouze v elektronické podobě.

Zpravodaj jsme vydali ve stejném grafickém designu, na který jsou čtenáři zvyklí, zhruba po půl roce. Rozsahově je však – rovněž poprvé – o dvě stránky bohatší. Celkem šest stran čtení přináší informace o dění nejen ve Společenství obcí Podkrkonoší, ale i v jednotlivých obcích.

Čtenáři se tak dozvědí o „vítězňáckém“ masopustu, hokejovém utkání Vlčice–Pilníkov nebo akcích, které byly podpořeny v rámci dotačního programu pro neziskové organizace v regionu.

Další číslo bude vytvářeno v průběhu letních měsíců, již nyní se však na nás můžete obracet se svými náměty a tipy na články.

Zpravodaj je uveřejněn také na webových stránkách Společenství obcí Podkrkonoší www.podkrkonosi.info, které – jak se také ze Zpravodaje dozvíte – projdou v následujících měsících velkou proměnou a měly by se stát jedním z informačních kanálů o dění v regionu.

Radka Jansová
Společenství obcí Podkrkonoší